Linki ułatwień dostępu

Małe szczęścia

1h 40m Le bonheur des uns... 2020

Rewelacyjna komedia Daniela Cohena w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadająca historię przyjaciół, których lojalność zostanie niespodziewanie wystawiona na próbę. W rolach głównych: Bérénice Bejo (Artysta), Vincent Cassel (Czarny łabędź), Florence Foresti (Barbecue) i Francois Damiens (La Famille Belier).

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (w tej roli niezrównana Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci. Coś jednak zburzy spokój tej czwórki.

Pewnego wieczoru, podczas kolacji, Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Jednak jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka Karine zdecyduje się także spróbować swoich sił w pisarstwie, a jej mąż odkryje na nowo swoje kreatywne oblicze. Kiedy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

Reżyseria

Daniel Cohen

Język

francuski

Napisy

polskie

Kraj

Francja

Materiały dodatkowe

Prelekcja

11m

Prelekcja Kai Łuczyńskiej - wprowadzenie do filmu Małe szczęścia.

Polecamy również

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
1h 37m Perfetti sconosciuti 2016
Jutro albo pojutrze
1h 40m Minding the Gap 2019
Przesłuchanie
1h 30m Das Vorspiel 2019
Najgorsze wiersze świata
1h 37m Rossz versek 2018
Tam gdzieś musi być niebo
1h 37m It Must Be Heaven 2020
Zaginiona dziewczyna
1h 51m Yokogao 2019

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.