Zobacz TUTORIAL

czyli instrukcję, jak oglądać filmy w E-Kinie Pod Baranami :)

W jakim kraju filmy są dostępne?

Filmy dostępne są na terenie Polski. W przypadku, kiedy film wyjątkowo dostępny będzie również poza granicami Polski, informacja o tym pojawi się w opisie filmu.

Przez jaki okres czasu mogę obejrzeć wypożyczony film?

Najczęściej wypożyczony film możesz obejrzeć przez 48 godzin od momentu wypożyczenia. W przypadku pojedynczych pokazów przedpremierowych lub pokazów specjalnych, film może być dostępny przez krótszy okres czasu - wówczas taką informację zamieszczamy bezpośrednio w opisie filmu.

Jak włączyć polskie napisy?

Podczas odtwarzania, w prawym dolnym rogu ekranu naciśnij ikonkę CC i wybierz “Polish subtitles”.

Jakie są wymagania systemowe?

Możesz oglądać na komputerach z systemem operacyjnym Windows 7+, komputerach Mac z procesorem Intel i systemem OSX 10.12+, a także tablecie i telefonie z systemem Android, iPhonie i iPadzie, korzystając z aplikacji. Wymagane jest szerokopasmowe lub światłowodowe połączenie internetowe - połączenie telefoniczne nie będzie działać. Pełna lista wymagań technicznych znajduje się poniżej. Platforma nie działa na systemie Linux.

Jakie są wymagania dla komputerów z systemem Windows?

Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10. Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer lub Opera. Zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki, gdyż wcześniejsze wersje mogą nie być obsługiwane. Internet Explorer w systemie Windows 7 nie jest już obsługiwany. Aby oglądać na monitorze (komputer stacjonarny) lub telewizorze wymagane jest połączenie HDCP - połączenie kablem HDMI lub DVI. Wymagane jest szerokopasmowe lub światłowodowe połączenie internetowe - połączenie telefoniczne nie będzie działać.

Jakie są wymagania dla komputerów Mac?

Mac OSX 10.12 lub nowszy. Google Chrome, Firefox, Safari, lub Opera. Zalecamy używania najnowszej wersji przeglądarki, gdyż wcześniejsze wersje mogą nie być obsługiwane. Tylko wbudowany wyświetlacz - nie można wysłać sygnału do zewnętrznego ekranu, tzn. monitora lub TV. Wymagane jest szerokopasmowe lub światłowodowe połączenie internetowe - połączenie telefoniczne nie będzie działać.

Czy mogę oglądać na iPhonie/iPadzie?

Tak, możesz oglądać, używając aplikacji pobranej z Apple App Store. Aplikacja wymaga systemu iOS 11 lub nowszego. Jest kompatybilna z iPhone, iPad i iPod touch.

Czy mogę oglądać na urządzeniu z systemem Android?

Tak, możesz oglądać, używając aplikacji pobranej z Google Play Store. Aplikacja wymaga systemu Android 6.0 lub nowszego.

Przesyłanie strumieniowe nie działa, dlaczego?

Sprawdź wymagania systemowe wyszczególnione powyżej. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji. Stosujemy przesyłanie strumieniowe umożliwiające automatyczne dostosowanie jakości przesyłanego multimedium do szybkości twojego internetu. W przypadku przesyłania strumieniowego multimediów w wysokiej rozdzielczości (HD) zalecamy połączenia VDSL, kablowe lub światłowodowe, ponieważ nie możemy zagwarantować pełnej jakości HD przy połączeniach ADSL.

Co się stanie, jeśli zapomnę hasła?

Wystarczy kliknąć Nie pamiętasz hasła? podczas logowania. Wpisz adres mailowy, z którego korzystałeś podczas tworzenia konta, a link resetujący hasło otrzymasz na swoją skrzynkę.

Dlaczego odtwarzanie filmu zatrzymuje się lub zacina?

Jeżeli twoje połączenie internetowe jest wolne lub niestabilne, mogą pojawić się problemy w czasie odtwarzania filmu.
W takiej sytuacji spróbuj zmniejszyć nieco wartość bitrate:


enter image description here

Z jakich urządzeń mogę oglądać za pośrednictwem Chromecast?

Za pośrednictwem Chromecast możesz oglądać z przeglądarki Chrome lub na urządzeniu w systemie Android używając aplikacji Android app lub na urządzeniu iPad używając aplikacji iPad app.

Czy mogę oglądać na więcej niż jednym komputerze/urządzeniu jednocześnie?

Możesz korzystać z E-Kina Pod Baranami na do pięciu urzadzeniach, ale tylko na jednym urządzeniu na raz.
W przypadku dołączenia drugiego aktywnego urządzenia w trakcie projekcji, pierwsze urządzenie zaprzestanie wyświetlania. Aby zarządzać podłączonymi urządzeniami - prosimy wejść w Moje urządzenia.