Linki ułatwień dostępu

Ugotowany

1h 41m Burnt 2015

Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin?

Nominowanemu do czterech Oscarów gwiazdorowi Poradnika pozytywnego myślenia oraz Snajpera partnerują Sienna Miller (Foxcatcher), nagrodzona Oscarem Alicia Vikander (Dziewczyna z portretu), Omar Sy (Nietykalni), Uma Thurman (Pulp Fiction) oraz Emma Thompson (To właśnie miłość).

Scenariusz filmu znalazł się na słynnej hollywoodzkiej „czarnej liście” najlepszych niezrealizowanych scenariuszy już w 2007 roku. Do realizacji przymierzali się David Fincher i Derek Cianfrance (Drugie oblicze). Ostatecznie film zrealizował John Wells, twórca znakomitego rodzinnego dramatu Sierpień w hrabstwie Osage. Zdjęcia do filmu kręcono w Nowym Orleanie i Londynie.

Reżyseria

John Wells

Języki

angielski, francuski, hiszpański

Napisy

Polski

Kraj

Stany Zjednoczone

Polecamy również

Gra tajemnic
1h 55m The Imitation Game 2014
Na rauszu
1h 55m Druk 2020
Poradnik pozytywnego myślenia
2h 2m Silver Linings Playbook 2012
Ramen. Smak wspomnień
1h 29m Ramen Teh 2018
Sierpień w hrabstwie Osage
2h 1m August: Osage County 2013
Thelma
1h 56m Thelma 2017

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.