wcag_skip_links_header

Over the Limit

Over the Limit 1h 14m 2018

58. Krakowski Festiwal Filmowy 2018: Srebrny Róg dla najlepszego filmu pełnometrażowego w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, Srebrny Lajkonik dla reżysera najlepszego filmu dokumentalnego w Konkursie Polskim (Marta Prus), Nagroda Specjalna, Nagroda Publiczności

20-letnia Rosjanka Margarita Mamun trenuje gimnastykę artystyczną. W przygotowaniach do olimpiady w Rio de Janeiro pomagają jej dwie trenerki, reprezentujące różne podejścia do sportowego sukcesu i wchodzące z bohaterką w odmienne relacje. Film w emocjonalny sposób opowiada o psychicznych kosztach, jakie niesie ze sobą uprawianie wyczynowego sportu. Pokazuje, jak dążenie do mistrzostwa łączy się z brutalnym hartowaniem charakteru zawodniczki.

Reżyseria

Marta Prus

Język

rosyjski

Napisy

polskie

Kraje

Polska, Niemcy, Finlandia

Materiały dodatkowe

FILMOTERAPIA NIEZWYKŁA - wprowadzenie

5m

Do filmu Over The Limit wprowadza Kaja Tomczyk - psycholożka, absolwentka Uniwersytetu SWPS i certyfikowana trenerka umiejętności psychospołecznych Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Zajmuje się: indywidualnym treningiem asertywności, pomocą w budowaniu relacji interpersonalnych, wypaleniem zawodowym, przygotowaniem do rozmów kwalifikacyjnych, nauką efektywnej nauki i umiejętności uczenia się.
Wprowadzenie powstało w ramach Filmoterapii Niezwykłej.

Polecamy również

Arktyka
Arctic 1h 37m 2018
Dreamland
Dreamland 1h 25m 2018
Maksymiuk. Koncert na dwoje
Maksymiuk. Koncert na dwoje 1h 15m 2019
Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 1h 24m 2016
Polański, Horowitz. Hometown
Polański, Horowitz. Hometown 1h 15m 2021
xABo: Ksiądz Boniecki
xABo: Ksiądz Boniecki 1h 13m 2020

Download the app to view your purchased content!