Linki ułatwień dostępu

Bracia ze stali

2h 10m The Iron Claw 2023

Oparta na faktach historia wielkich ambicji, triumfów i rodzinnej klątwy. Bracia ze stali z rozmachem kreślą opowieść o amerykańskiej rodzinie, miłości podszytej rywalizacją i sukcesie, którego nie unieśli na swoich barkach niepokonani na ringu bracia Von Erich. Za tym epickim widowiskiem stoi filmowa drużyna marzeń: wyspecjalizowany w thrillerach psychologicznych Sean Durkin (Gniazdo), operator Syna Szawła Mátyás Erdély i fantastyczne aktorskie trio: łamacz nastoletnich serc Zac Efron (Podły, okrutny, zły), Jeremy Allen White – gwiazda serialu The Bear oraz Harris Dickinson (W trójkącie). Bracia ze stali to mieszanka wściekłości, wzruszenia i śmiechu, gwarantująca emocjonalny nokaut.

Surowy teksański ojciec – głowa rodu Von Erich – zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Za kulisami wrestlerskich widowisk, na punkcie których w latach 80. oszalała Ameryka, kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i poturbowane braterskie relacje. Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem synów – na Von Erichów spada cios za ciosem. Czy niezwyciężeni dotąd bracia unikną wiszącego nad nimi fatum?

Najnowszy przebój studia A24 to rozpisana na dekady, widowiskowa saga mierząca się z amerykańskim snem; opowieść o surowym wychowaniu i cenie, jaką płacą dzieci, gdy rodzina zmienia się w nastawioną na zysk korporację. Bracia ze stali kierują reflektory na ring, jakim bywa rodzinny dom, gdzie toczy się najważniejsza z walk: o miłość, uznanie, uwagę.

Reżyseria

Sean Durkin

Dostępne ścieżki audio

angielski (oryginalny), lektor PL

Język

angielski

Napisy

polskie

Kraje

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania

Polecamy również

Bohater
2h 7m Ghahreman 2021
Winni
1h 29m Den skyldige 2018
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
1h 37m Perfetti sconosciuti 2016
Jeszcze dzień życia
1h 25m Jeszcze dzień życia 2018
Młodość Astrid
2h 3m Unga Astrid 2018
Nie obchodzi mnie, czy przejdziemy do historii jako barbarzyńcy
2h 20m Îmi este indiferent daca în istorie vom intra ca barbari 2018

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.