Linki ułatwień dostępu

W międzyczasie

55m In the meantime 2017

Wielowątkowy dokument koncentrujący się na fenomenie starego, europejskiego szlaku prowadzącego do grobu św. Jakuba – do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Efemeryczna opowieść o drodze i jej oddziaływaniu na człowieka i jego sposób myślenia.

Film przyjmuje kilka perspektyw – w jednej z nich widz podąża wraz z twórcami filmu z Lizbony w Portugalii do oddalonego o prawie 700 kilometrów Santiago de Compostela. Kolejne kilometry odbijają piętno na bohaterach filmu – zarówno cielesne jak i duchowe. Wątki reportażowe ubogacone zostają epizodycznymi wypowiedziami pielgrzymów, którzy przemierzyli camino oraz osób, które przybliżą idee szlaku i samej drogi. Wśród osób komentujących poczynania bohaterów filmu zobaczymy: ks. prof. Józefa Bremera, filozofa Marcina Fabjańskiego oraz podróżnika Łukasza Supergana.

Available with English subtitles!
A multi-layered document covering the phenomenon of an old European trail that leads to the shrine of the apostle Saint James the Great in the cathedral of Santiago de Compostela in Galicia in northwestern Spain. Ephemeral tale of the trail and its impact on people and their ways of thinking.

Reżyseria

Paweł Brzenczek

Języki

polski, hiszpański, francuski, portugalski, angielski

Napisy

English

Kraj

Polska

Polecamy również

Biegacze
1h 12m Biegacze 2017
Powitanie słońca
1h 30m Debout 2019
xABo: Ksiądz Boniecki
1h 13m xABo: Ksiądz Boniecki 2020

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.