Linki ułatwień dostępu

Plan na miłość

1h 49m What's Love Got to Do with It? 2021

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróży z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

Mistrzowie komedii romantycznych z wytwórni Working Title (Notting Hill, Dziennik Bridget Jones, To właśnie miłość) przedstawiają zupełnie nowe, współczesne podejście do uwielbianego gatunku, w którym angielski styl i humor łączą się z egzotyką odległego wschodu w ujmującej opowieści o miłości, która nie zna granic. „Plan na miłość” to międzykulturowa komedia romantyczna naszych czasów, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca.

Za kamerą gwiazdorskiej produkcji stanął nominowany do Złotego Globu reżyser Shekhar Kapur (Elizabeth). W rolach głównych wystąpili: Lily James (Kopciuszek), Shazad Latif (Pasażer) oraz zdobywczyni dwóch Oscarów – jedyna i niepowtarzalna – Emma Thompson (Cruella). Autorem przebojowej ścieżki dźwiękowej do filmu jest Naughty Boy – muzyk, producent i DJ, którego wielki hit La la la zanotował w serwisie YouTube już ponad miliard odsłon.

Reżyseria

Shekhar Kapur

Dostępne ścieżki audio

angielski (oryginalny), lektor PL

Języki

angielski, urdu

Napisy

polskie

Kraj

Wielka Brytania

Polecamy również

Pojedynek na głosy
1h 52m Military Wives 2019
Szalony świat Louisa Waina
1h 55m The Electrical Life Of Louis Wain 2021
7 psychopatów
1h 49m 7 Psychopats 2012
Tajemnice Joan
1h 50m Red Joan 2018
Żelazna dama
1h 50m The Iron Lady 2011

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.