Linki ułatwień dostępu

Każdy twój oddech

1h 45m Every Breath You Take 2021

Philip Clark - ceniony psychiatra i wykładowca zmaga się z rodzinnym kryzysem. Tragiczne wydarzenia z przeszłości odbijają się także na jego nastoletniej córce Lucy, która zostaje przyłapana na zażywaniu narkotyków. Nieoczekiwanie, kariera zawodowa Philipa załamuje się w momencie, gdy jedna z jego pacjentek odbiera sobie życie.

Kiedy brat zmarłej poznaje żonę i córkę Philipa, ten orientuje się, że to wydarzanie już na zawsze zburzy spokój jego rodziny…

W rolach głównych: Casey Affleck (Manchester by the Sea), Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś), Veronica Ferres (Klimt), India Eisley (Underworld: Przebudzenie) i Michelle Monaghan (Gdzie jesteś, Amando).

Każdy twój oddech to klasyczny thriller z elementami atrakcyjnej i inteligentnej współczesności. Fabuła jest niezwykle wciągająca, postaci są wspaniale zbudowane i starannie opracowane, a tempo akcji jest absolutnym strzałem w dziesiątkę: od diabelsko powolnego budowania napięcia, przez szybkie zwroty akcji aż do gorącego punktu kulminacyjnego. Ten film ma klasycznie złowieszczy, obsesyjny wydźwięk Przylądka strachu czy Fatalnego zauroczenia, jednak to, co go wyróżnia to niezwykle współczesna i po mistrzowsku odtworzona nowatorska natura przedstawionej historii. Nieoczekiwane zwroty akcji rodem z Zaginionej dziewczyny czy Labiryntu dogłębnie wstrząsną widzami.

Reżyseria

Vaughn Stein

Scenariusz

David Murray

Język

angielski

Napisy

Polish

Kraj

Stany Zjednoczone

Polecamy również

Czarny węgiel, kruchy lód
1h 46m Bai ri yan huo 2015
Niedosyt
1h 34m Swallow 2019
Nigdy cię tu nie było
1h 30m You Were Never Really Here 2017
W labiryncie
2h 10m L’Uomo del Labirinto 2019
Winni
1h 29m Den skyldige 2018

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.