wcag_skip_links_header

Tajemnice Silver Lake

Under the Silver Lake 2h 19m 2018

David Robert Mitchell, twórca horroru Coś za mną chodzi, powraca z pełnym czarnego humoru kryminałem nawiązującym do klasycznych filmów noir. W rolach głównych Andrew Garfield (Przełęcz ocalonych) oraz Riley Keough (American Honey).

33-letni Sam mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać za wszelką cenę.

Tajemnice Silver Lake to niezwykle zabawna, pełna zaskakujących pomysłów i zwrotów akcji historia śledztwa, w którym poszlaki znajdują się w każdym popkulturowym artefakcie, a nic nie jest takie, jakie się nam zdaje. Czy największa w historii teoria spiskowa, skrywająca najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, może okazać się prawdą?

Język

angielski

Napisy

Polish

Kraj

USA

Polecamy również

American Honey
American Honey 2h 42m 2016
Milczenie
Silence 2h 41m 2016
Mistrz
The Master 2h 17m 2012
Neapol spowity tajemnicą
Napoli velata 1h 53m 2017
Tajemnice Joan
Red Joan 1h 50m 2018
Tajemnica Raoula Taburina (napisy PL)
Raoul Taburin 1h 25m 2018

Download the app to view your purchased content!