Linki ułatwień dostępu

Przed północą

1h 48m Before Midnight 2013

Nominacja do Oscara 2014: najlepszy scenariusz adaptowany; Nagrody Amerykańskiego Kina Niezależnego Independent Spirit Awards 2014: najlepszy scenariusz, najlepsza aktorka - Julie Delpy; Złote Globy 2014: najlepsza aktorka w komedii/musicalu - Julie Delpy

Ostatnia część trylogii z cyklu Przed wschodem słońca i Przed zachodem słońca z Julie Delpy i Ethanem Hawke’em w rolach głównych.

Po raz pierwszy spotkali się “przed wschodem słońca” w pociągu do Wiednia. Dziewięć lat później wpadli na siebie w Paryżu “przed zachodem słońca”…

Jesse (Ethan Hawke) i Celine (Julie Delpy) są ze sobą już siedem lat. Co się wydarzy w ich związku na wakacjach w słonecznej Grecji? Ta dwójka z pewnością nie będzie się ze sobą nudzić. Błyskotliwe rozmowy, cięte riposty, sarkastyczny humor i emocje jeszcze bardziej intensywne niż wcześniej - tego lata on i ona poznają się na nowo.

Na finał trylogii czekaliśmy osiemnaście lat. Reżyser i scenarzysta Richard Linklater pozwolił dorastać Jessemu i Celine razem z widzami. Każdą z części serii realizował po dziewięcioletniej przerwie.

Reżyseria

Richard Linklater

Języki

angielski, grecki, francuski

Napisy

Polish

Kraje

USA, Grecja

Polecamy również

Dusza i ciało
1h 56m Testről és lélekről 2017
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
1h 37m Perfetti sconosciuti 2016
Niezwykła podróż Fakira, który utknął w szafie
1h 32m The Extraordinary Journey of the Fakir 2018
Porto
1h 16m Porto 2016

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.