Linki ułatwień dostępu

Powrót Bena

1h 44m Ben is Back 2019

MFF w Toronto 2018: Nagroda Festiwalowa w sekcji 'Prezentacje Specjalne' ('Special Presentations') - Udział w sekcji Peter Hedges

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

W głównych bohaterów wcielili się Julia Roberts i Lucas Hedges, który zwrócił uwagę widzów swoimi znakomitymi rolami w takich filmach, jak Manchester by the Sea, Lady Bird czy Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. Scenarzystą i reżyserem filmu jest jego ojciec Peter Hedges, autor scenariuszy do filmów Był sobie chłopiec i Co gryzie Gilberta Grape’a.

Reżyseria

Peter Hedges

Język

angielski

Napisy

Polish

Kraj

USA

Materiały dodatkowe

Wprowadzenie do filmu

11m

Do filmu Powrót Bena wprowadza Kaja Łuczyńska, filmoznawczyni i edukatorka filmowa, autorka bloga Orbitowanie bez cukru. Prelekcja powstała w ramach przeglądu Watching America.

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.