wcag_skip_links_header

Czworo dzieci i coś

Four Kids and It 1h 50m 2019

Pełna przygód ekranizacja powieści Jacqueline Wilson o współczesnej rodzinie i dziecięcych marzeniach, które od zawsze pozostają takie same. Gratka dla wielbicieli książki „Pięcioro dzieci i Coś”.

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza “przyszywana” siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice.

Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe… COŚ. Piaskoludek - bo tak się nazywa zabawna kudłata istota - ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Zasada jest taka: jedno życzenie dziennie. Piaskoludek je spełni, ale tylko do zachodu słońca. Nieoczekiwanie na ich drodze staje czarny charakter - Tristan, który odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć Piaskoludka na własność…

Zapowiada się szalona przygoda, bo życzenia dzieci bywają bardzo zwariowane i wpędzają je w niezłe tarapaty.

Reżyseria

Andy De Emmony

Dźwięk

5.1

Język

polski dubbing

Kraj

Wielka Brytania

Polecamy również

Kapitan Morten i Królowa Pająków
Captain Morten and the Spider Queen 1h 19m 2018
Łowcy czarownic
Zlogonje 1h 26m 2018
Jestem William
Jeg er William 1h 26m 2017
Jakub, Mimmi i gadające psy
Jēkabs Mimmi un runājošie suņi 1h 10m 2018
Marona - psia opowieść (lektor PL)
L'extraordinaire voyage de Marona 1h 32m 2019

Download the app to view your purchased content!