wcag_skip_links_header

Atak paniki

Atak paniki 1h 39m 2017

Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie.

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Reżyser i współautor scenariusza Paweł Maślona serwuje swoim widzom brawurową komedię w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Film zbiera świetne recenzje również za sprawą nowatorskiego montażu Agnieszki Glińskiej oraz znakomitych ról aktorskich w wykonaniu nagrodzonej na festiwalu w Gdyni Magdaleny Popławskiej, Doroty Segdy, Artura Żmijewskiego, Grzegorza Damięckiego, Julii Wyszyńskiej, Aleksandry Pisuli i Bartłomieja Kotschedoffa, który jest również współtwórcą scenariusza. Autorem muzyki do filmu jest JIMEK (Radzimir Dębski), wszechstronny kompozytor i dyrygent, znany m.in. z nowatorskich koncertów muzyki hip hopowej z raperem Miuoshem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia oraz wygranej w konkursie na remix utworu amerykańskiej piosenkarki Beyoncé.

Reżyseria

Paweł Maślona

Dźwięk

5.1

Języki

polski, angielski

Kraj

Polska

Polecamy również

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Perfetti sconosciuti 1h 37m 2016
Pechowi szczęściarze
La odisea de los giles 1h 56m 2020
Sny wędrownych ptaków
Pájaros de verano 2h 5m 2019
Szczęśliwy Lazzaro
Lazzaro felice 2h 5m 2018

Download the app to view your purchased content!