Linki ułatwień dostępu

A potem tańczyliśmy

1h 53m And Then We Danced 2019

MFF w Cannes 2019: Queer Palm (nominacja)
Europejska Nagroda Filmowa 2019: Najlepszy aktor europejski - Levan Gelbakhiani (nominacja)
Nagrody Guldbagge 2020: Najlepszy film, Najlepszy aktor (Levan Gelbakhiani), Najlepszy scenariusz, Najlepsze zdjęcia
Festiwal Kino w Trampkach 2020: Nagroda Główna w Konkursie Filmów Młodzieżowych, Nagroda Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Nagroda European Children's Film Association

Zakochany w tańcu Merab (Levan Gelbakhiani) od najmłodszych lat trenuje w Gruzińskim Balecie Narodowym. Jego jedynym marzeniem jest dostanie się do głównego składu, dzięki czemu będzie mógł wyruszyć w tournée i opuścić konserwatywną Gruzję. Kiedy jeden z głównych tancerzy zostaje zwolniony i rozpoczyna się rekrutacja na jego miejsce, ten cel wydaje się być na wyciągnięcie ręki.

W tym czasie do zespołu dołącza nowy tancerz, charyzmatyczny i utalentowany Irakli (Bachi Valishvili), który może stanąć Merabowi na drodze. Wspólne treningi sprawiają, że Irakli staje się nie tylko jego najgroźniejszym rywalem, ale też obiektem pożądania, które może na zawsze przekreślić jego karierę.

Available with English subtitles!

A passionate tale of love and liberation set amidst the conservative confines of modern Georgian society, And than We Danced follows Merab, a devoted dancer who has been training for years with his partner Mary for a spot in the National Georgian Ensemble. The arrival of another male dancer, Irakli-gifted with perfect form and equipped with a rebellious streak-throws Merab off balance, sparking both an intense rivalry and romantic desire that may cause him to risk his future in dance as well as his relationships with Mary and his family.

Reżyseria

Levan Akin

Dźwięk

5.1

Język

gruziński

Napisy

English, Polish

Kraje

Szwecja, Gruzja, Francja

Polecamy również

Are You Proud?
1h 40m Are You Proud? 2019
Ema
1h 42m Ema 2019
Lato
2h 9m Leto 2018
Mr. Gaga
1h 40m Mr. Gaga 2017
Wysoka dziewczyna
2h 20m Dylda 2019

Pobierz aplikację ScreenPlus, wybierz E-Kino Pod Baranami i zaloguj się, by oglądać wypożyczone filmy.

Znajdź i pobierz aplikację E-Kino Pod Baranami na swoim telewizorze, by oglądać wypożyczone filmy.