Linki ułatwień dostępu

Music

1h 43m Music 2021

Złote Globy 2021 - nominacje: najlepsza komedia lub musical, najlepsza aktorka (Kate Hudson)

Music opowiada o magii, którą można dostrzec, gdy ktoś, kto nie potrafi komunikować się za pomocą słów, spotyka ludzi, którzy potrafią słuchać sercem.

Film rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Kate Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Maddie Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu. Babcia w trosce o nią stworzyła harmonogram codziennych zajęć, aby, z pomocą przyjaciół z sąsiedztwa, wspierać wnuczkę w codziennym życiu.

Zu nie żywi do Music podobnych uczuć jak babcia, nie posiada też jej doświadczenia, nieustannie zmaga się ze swoimi nowymi obowiązkami w roli opiekuna. Burzliwemu, pierwszemu wspólnemu śniadaniu Music i Zu przysłuchuje się sąsiad Ebo (Leslie Odom Jr.), życzliwy i spokojny człowiek, który zaskakuje Zu nie tylko swoim współczuciem, ale także ogromną wyrozumiałością i zrozumieniem dla Music. Z czasem widz poznaje historię jego życia. Ebo staje się dla Zu kimś, na kim może ona polegać i od kogo może się wiele nauczyć.

Music łączy w sobie ciepłą opowieść o sile miłości z musicalowymi elementami, które napędzają i wzmacniają historię, przedstawiając widzom barwne życie postaci.

Reżyseria

Sia

Język

angielski

Napisy

Polish

Kraj

Stany Zjednoczone

Polecamy również

Arab Blues
1h 28m Un Divan à Tunis 2019
Ema
1h 42m Ema 2019
Gimme Danger
1h 48m Gimme Danger 2016
Lato
2h 9m Leto 2018
Na zawsze razem
1h 47m Amanda 2019

Pobierz aplikację, aby wyświetlić zakupione treści!