wcag_skip_links_header

Kacper i Emma na safari

Karsten og Petra på safari 1h 15m 2015

Kacper i Emma ruszają do Afryki!

A to dlatego, że mama Emmy będzie pomagać tam swojej przyjaciółce Ann – doktor weterynarii, która pracuje w tamtejszej klinice dla zwierząt. Dziadek Emmy, Emma i Kacper, oraz ich wierni towarzysze – pluszowe zabawki Leo i Pani Królik, są bardzo podekscytowani spotkaniami ze wszystkimi zwierzętami na safari. Pluszowy Leo jest szczególnie poruszony, bo może spotka prawdziwego lwa

Kacper i Emma wkrótce poznają nową przyjaciółkę – Tiri, córkę Ann, oraz pluszowego towarzysza dziewczynki – Żółwia. Młodzi bohaterowie wpadają na trop osamotnionego lwiątka. Emma bardzo szybko zauważa, że mały lew nie chce jeść, bo tęskni za swoją mamą. Kacper i Emma decydują się na misję –muszą odnaleźć mamę lwiątka! Podczas swojej przygody napotykają na wiele przeszkód, ale także poznają nowych przyjaciół. Czy uda im się znaleźć mamę małego lwa?

Kacper i Emma na safari to czwarta część przygód pary przedszkolaków (wcześniejsze tytuły to Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele, Zimowe wakacje Kacpra i Emmy, Magiczne święta Kacpra i Emmy. Są to ekranizacje bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Age Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków.

Reżyseria

Arne Lindtner Næss

Dźwięk

5.1

Język

polski dubbing

Kraj

Norwegia

Polecamy również

Jakub, Mimmi i gadające psy
Jēkabs Mimmi un runājošie suņi 1h 10m 2018
Jestem William
Jeg er William 1h 26m 2017
Marona - psia opowieść (lektor PL)
L'extraordinaire voyage de Marona 1h 32m 2019
Kapitan Morten i Królowa Pająków
Captain Morten and the Spider Queen 1h 19m 2018
Łowcy czarownic
Zlogonje 1h 26m 2018

Download the app to view your purchased content!